New Airsoft Forum

Forum Organizacyjne Ludzi, Którzy chcą coś zmienić

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-01-02 16:37:01

 Grimm

One Man Army

3254851
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 54
Punktów :   

Od czego by zacząć.

Cóż... po wielu uwagach z waszej strony zrozumiałem, że przeforsowanie wszystkiego na raz jest całkowicie nierealne. Dlatego myślę, że zacząć powinniśmy od powolnego oswajania ewentualnych chętnych z częścią zasad.
    Myślę, że najłatwiej było by zacząć (tak jak to chyba Pyton radził) od zorganizowania strzelanki (cyklu strzelanek) w których część z tych zasad by obowiązywała.

   Zasady które można było by wprowadzić i ich ewentualne zmiany:

- Jeśli była by to seria strzelanek, to zadbać o ten sam podział mundurowy, a najlepiej o te same składy (np. na trzech strzelankach pod rząd)
- Wprowadzić nasze okrojone ograniczenia FPS - 350-400fps może wchodzić do budynków ale tylko na singlu. powyżej 450fps tylko singiel
- Tylko low, mid i real capy (załadowane max na 60-70BB)
- Przedłużony czas rozgrywki (nie ma co odrazu wyskakiwać z tymi nockami w zimie)
- No i pancerze i tarcze.
- Przyjmować całe teamy (warunkiem było by powiedzmy co najmniej 6 członków), jak i oczywiście niezrzeszonych którymi dopełnialibyśmy składy.
Na razie zrezygnowałbym z
-dokładnego podziału FPS-kaliber broni
- noży (jako, że na początku będzie różne towarzystwo)
- struktury (jak się ludziom spodoba ustatkowanie to później sami będą chcieli czegoś podobnego


    Zauważyłem, że spory błąd dotyczący moich początkowych wyobrażeń i planów związanych z liczebnością. Mianowicie... zawsze... projektując każdą z zasad... w wyobraźni widziałem spory tłumek ludzi. Niby wiedziałem, że na początku będzie krucho, ale ten błąd zawsze się jakoś do wszystkiego zakradał.
    Uświadomiły mi to słowa (chyba Middera), który stwierdził, że 200 osobowy Mil-Sim to Święty Graal wszystkich ich organizatorów. Czyli ludzie, którzy bawią się w to od kilku lat, zorganizowali i uczestniczyli w nie jednym nie są wstanie osiągnąć takiego w sumie niebyt wygórowanego (na pierwszy rzut oka) grona ludzi.
    Dlatego też serię strzelanek, które pragnę zorganizować dobrze by było przemyśleć pod kontem 20 osób (żeby 20). Czyli nie ma sensu wymyślać całej masy obiektów, bo nie będzie ich kim obsadzić (3 obiekty obrońców to max). Do liczebności należałoby by również dostosować ilość i częstotliwość spawnów jak i ogólny czas trwania ( przez 12h byśmy się zdążyli 50 razy zanudzić).

Proponowany podział mundurowy :
Blok centralno-europejski: mundury polskie i niemieckie (w tym także odmiany pustynne) i dorzuciłbym również wszystkie Duńskie.
Jawmerykański : woodlandy, marpaty, UCP, tiger stripy, dezerty itd

Do tego wszelkie, mniej lub bardziej liczne inne: DPMy, Multicamy, wszystkie ruskie odmiany i szwedzkie przydzielałbym do stron na końcu po poznaniu liczebności sił głównych.

Czas gry proponowałbym skrócić do 5h, przy czym zacząć o godzinie powiedzmy 13:00 (około 15-16 zrobi się ciemno więc będzie strasznie )

Można by było rozegrać je na zasadzie Midgardu
- czytaj  MIDGARD


http://www.multicam-inside.fr/fa-user.jpghttp://www.returners.org/userbars/images/PlayMOUTBarCBf31.jpg*http://www.returners.org/userbars/images/PerfectChronoBar400Orange.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wlvswrld.pun.pl www.superskuter.pun.pl www.zawada.pun.pl www.shippuuden.pun.pl www.analityka.pun.pl